Menu

Su Deposu Teknik Özellikleri

Polyester yeni su deposun da, su deposu yapımında firmamız polyester , fiber- glas depo yapımıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. .

Bodrum katınızda çatı aralarında girişi küçük ama yapılacak yerde kurulmaya müsait alanı olan boşluklarda yerinde montaj yöntemiyle su deponuzu fabrikamızda 3 günde hazırlayıp yerinize gelindiğinde 1 günde polyester su deposunu yapabilmekteyiz aynı zamanda polyester su deposunu isteğe bağlı olarak içerisine jelkot kullanarak daha hijyenik olmasını sağlaya biliriz bu sayede daha hijyenik depo yaparak hizmetinize sunabilmekteyiz.

Fiberglas Depolar (polyester )5 ton,10 ton,15 ton, 20 ton 30 ton 50 ton 100 tonluk depo ölçülerini seçenekler halinde yapılabilmektedir. Firmamız Kazan dairenizin bodrum katınızın çatı aralarınızın ölçülerine ve ihtiyacınıza göre depoları kurup isteğe bağlı hhıdrafor ve su tesisatınızda çalışır durumda teslimatlarını yapmaktayız. Dilerseniz beton su depolarınızı polyester kullanarak temiz olması için aynı zamanda sızdırmazlığı sağlamak amacıyla kaplama yapabiliriz kaplamanın utsunu hijyenik olsun diye jelkotla kaplaya biliriz

Polyester su depolarımızı aynı zamanda toprak altına gömebilir siniz toprak altına gömülecek depolarımızda içerilerini güçlendirerek bölmeler koyup toprak altına gömülmeye hazır hale getiriyoruz fabrikamızda hazırladığımız gömülebilen as depo su deposunu. Demonte polyester su depolarının yapılacağı alanın keşfi kurulum öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır, kurulum öncesi de deponun kurulacağı yer ve alanl alakalı keşif e ölçümler ücretsiz olarak yapılır konusunda uzman eksper yollayabiliriz.

Beton sudepoları ve sac sudepolarına göre polyester ve poletilen su depoları temiz ve saglıklıdır asdepo nuz temiz olunca suyunuzda temiz hayatınız uzun olacaktır.

SAC SU DEPOSU

Saç su depoları %90 ömrünü tamamlamış ve artık temizlik amacıyla su barındırmaktan çıkmış durumdadır. İçleri tamamen paslanmış ve musluklarımızı her açtığımızda bu pasları temizliklerimizde ve sağlıksız bir şekilde pas yapmaktadır. Ne kadar boyatılırsa boyatılsın 6 ay ile 1 yıl içerisinde yine aynı şekilde pas yapmaktadır. Firmamız saç su depolarını kesip almakta ve bunların yerine ömür boyu kullanılabilecek FİBERGLAS su depolarını yapmaktadır. Fiberglas su depoları 3-5-10-15-20 tonluk acık alanlarada 50 yapabiliriz konusunda basarılı ve saglam asdepo polyester su deposu kırılınca tamıri mumkün dür seçenekleriyle binanızın bodrum katında monte edilmektedir.

Polietilen Su Deposu

Polietilen depo dediğimizde aklımıza yatay, ilindirik, dikey ,ve dozaj depoları ve prizmatik dört köse, su depoları veya kimyasal depo olarak ayrılır. Su ve çeşitli kimyasal maddelerinde imalat stoklama ve taşınmasında kullanılan 20 litreden 25.000 litreye kadar değişen hacimlerde üretilen polietilen asdepo su deposu, asit depoları, ve kimyasal depolar dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Gıda maddelerinin hazirlanmasi, su ve kimyasal saklanmasinda veya stoklamasinda kullanilan polietilen depolarin baglanti çikislari sari pirinçtir. Depolara göre standart çikislar disinda, olup teknik olanaklar çerçevesinde degisik çikislar da Müsterilerimizin istegine göre takilabilir. Çesitli hacim ve boyutlardaki su depolarinin hammaddesi “Food Grade”(yiyecek tipi) olarak kabul edilen UV stabil, geri dönüsümlü lineer polietilendir. Gida tüzügüne uygunlugu, Saglik Bakanligi ve Amerikan Saglik Teskilati’nca (FDA) onaylanmistir. Asdepo(Asprefabrik) polietilen depolar saglam saglık lı ve ekonomiktir Uzun ömürlü ve saglikli Asdepo Türkiye genelinde ve tüm dünyada bizim depolarımızı guvenle alıp kulanan müşterılemız ve bayilerimiz vardır asdepo markali polietilen su ve kimyasal depolama ürünlerimiz sagliklı ve dayaniklı oldugundan koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapmaz tamir ve bakımı kolay dır Hafif tir günes ışınlarından etkilenmeyen beyaz renk ve ya mavı hammadelı poletılenler imalatlarımızdan bazılarıdır polietilen hammade lerden üretilmistir. Istege göre depolarimizin rengi mavi renk olarak üretilebilir. Polietilen plastik depolarin avantajlari: Çok yüksek darbe dayanimi, çok yüksek asinma direnci, çok yüksek kimyasal dayanimi, kendiliginden yaglama ve kayganlik, mükem dayanı mi gibi bir çok özelliklere sahiptir. Asıte mazota kıymasal urunlerede dayanıklıdır

Asdepo As prefabrik konteyner san tiç ımalatıdır.