Menu
Kabin Teknik Özellikleri

Kabin Teknik Özellikleri

* AS KABİN sistemi tüm duvar ve çatı panelleri CTP (cam elyaf takviyeli) polyester malzemeden çift cidarlı olup cidar arasına 3,5 cm kalınlığında 40 dansite poliüretan köpük enjekte edilerek. Ses ve ısı izolasyonu sağlanmış sandvic panellerden oluşur.

* Kabin panellerin birleşimden sonra antibakteriyel silikon ile yalıtarak yağmur suyu, kar suyu,  toz ve sese karşı izolasyonu yanında hijyenik bir görüntü sağlamaktadır.

* Kabini oluşturan panellerini iç ve dış yüzeylerin + 60 derece güneşin ultraviole ışınlarına ve – 45 derece soğuğa dayanıklı kırık beyaz renkte jelkot malzeme ile imal edilmektedir.

* Kabin pencere çerçeveleri beyaz elokrostatik boya ile boyanmıştır. Alüminyum profil içinde 4 mm kalınlığında damperlenmiş oto camı kullanılmıştır.

* Kabin kapı kasaları alüminyum olup kilit ve anahtarı mevcuttur. Kapının alt aynası pvc lambridir. Kapı penceresine 4 mm kalınlığında cam takılmıştır.

* Kabin içi elektrik döşenmiş olup 16 a otomatik sigorta, topraklı priz, anahtar ve     telefon prizi mevcuttur. Kabinin tavanında aydınlatma armatörü vardır.

* Kabin zemini 1,5 mm kalınlığında metal profil şaseden imal edilmiştir. Profil şase           antipas ile boyanıp. Profil şase üzeri 16 mm kalınlığında betopan malzeme ile kaplanır.

* Kabinlerde müşteri isteği doğrultusunda (sipariş öncesi bildirilmek şartıyla) kapı ve

Pencere yönlerinde değişikliğe gidilebilir.

* Alıcının yapacağı işler; kabinin ölçüsünde, 10 cm yüksekliğinde beton dökülüp kabinin içinden yere dübel ile sabitlenmesi ve dışarıdan elektrik ve su bağlantısı alıcı kişi tarafından yapılır.

* Kabinler imalat ve işçilik hatalarına karşı, 1 Yıl garantilidir.